657 DEVLET MEMURU HİZMET DÖKÜMÜ


Devlet memuru içerisinde yer alan  4C kapsamını ilgilendiren hizmet dökümü işlemi tamamen e-devlet sistemi üzerinden sağlanabilmektedir. Kişilerin gerekli ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeleri açısından önem arz eden hizmet dökümü tamamen devlet güvencesi altında E-devlet üzerinden sağlanabilmektedir. Kişilerin bir takım ihtiyaçlarının yerine gelebilmesi açısından önem arz eden E-devlet sisteminden yararlanabilmek için kesinlikle E-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. İlgili şifreye sahip olmayan kişilerin hiç bir şekilde hizmet alabilmesi ve hizmet dökümünden yararlanabilmesi maalesef ki söz konusu değildir. Bu bakımdan şifresi olmayan kişilerin derhal PTT şubelerinden kendilerine E-devlet şifresi almaları gerekmektedir.

 

Online olarak yapılan işlemlerde kişilerin en çok yaşadığı sorunların başında üyelik gelmektedir. Fakat üyeliği bulunmayan kişielr dahi belirtilen adımları takip ederek kolay bir şekilde üyelik alabilmektedir. Bu bakımdan kişiler için kolaylık sağlandığından dolayı sizler de kolay bir şekilde işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

657 Devlet Memuru Hizmet Dökümü Alma

Memur kişilerin E-devlet üzerinden hizmet dökümü alabilmesi için yapması gereken tek işlem https://www.turkiye.gov.tr/4c-hizmet-dokumu ilgili bu bağlantıya girmeleri ve sayfa içerisinde yer alan ” Kimliğimi Şimdi Doğrula ” olan seçeneğine tıklamaları olacaktır. Tıklama işleminden sonra yeni açılacak olan sayfa üzerinde sizlerden talep edilecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık bilgilerinizi ve E-devlet şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bahsi geçen bu işlem sonrasında 657 Devlet memuru hizmet dökümü alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*