ER SINIFLANDIRMA SONUCU SORGULAMA VE ASAL SEVK BAŞVURU


Askerlik ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi adına e devlet aracılığıyla pek çok hizmet kullanıma sunulmuştur. Bu hizmetlerden bir tanesi de her sınıflandırma sonucu sorgulama ve asal sevk başvurusudur.

Kişilerin askerliğe gitmesi için yapılan işlemlerde er sınıflandırılması yapılmakta ve kişinin nerede askerlik yapacağı ile ilgili detaylar da belirlenmektedir. Tüm bu işlemlerde kişilerin bilgi alabilmesi adına internet üzerinden sunulan hizmetleri kullanması yeterli olacaktır. E devlet aracılığıyla yapılan işlemlerde kişilerin er sınıflandırmadan asal sevk başvurusu ne kadar pek çok konuda hizmetlerden yararlanabilmesi mümkündür. Bu bakımdan sizler de bu tür işlemlerinizi yapmak adına internet üzerinden sunulan hizmet kullanabilir ve bu hizmet aracılığıyla kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli detay e devlet üyelik bilgilerini bulunmasıdır. Daha önce kişiler e devlet üzerinden işlem yapmış ve üyelik almışsa üyelik bilgilerini kullanarak kolay bir şekilde sisteme giriş sağlayabilir. Fakat üyeliği bulunmayan işlerin bu durumda yapması gereken tek işlem e devlet üyeliğinin alınmasıdır.

Er Sınıflandırma Sonucu Sorgulama Ve Asal Sevk Başvuru Nasıl Yapılır?

E devlet üyeliği alındıktan sonra kolay bir şekilde hizmet ekranında erişim sağlanması ve sunulan hizmetlerden yararlanılması mümkün olacaktır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetler vatandaşların sadece askerlik ile ilgili pek çok devlet işleminde yararlanabileceği şekilde oluşturulmuş durumdadır. Herhangi bir zorluk yaşamadan hizmetler üzerinden resmi olarak işlemleri yapabilmeniz ve bilgi alabilmeniz mümkündür.
Resimde görülen hizmet ekranı er sınıflandırma sonucu sorgulama ve asal sevk başvuru için kullanılması gereken hizmet ekranıdır ve paylaşılan bağlantı üzerinden sizler de kolay bir şekilde bu hizmeti ekranına erişim sağlayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*