FERDİ KAZA POLİÇE SORGULAMA


Sigortalar vatandaşlar için güvence sağladığı gibi pek çok farklı konu için sigorta hizmetleri sunulmaya başlanmıştır. Bu sigorta hizmetleri aracılığıyla kişiler kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanma hakkına sahip olmaktadır. Sizler de konu ile ilgili bilgi almak yâda poliçe sorgulama yaparak sigortanızı takip etmek için internet üzerinden yardım alabilirsiniz. Sigorta ile ilgili Türkiye’de yetkilendirilen kurumlardan bir tanesi Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi olduğu gibi kurum tarafından online olarak pek çok konuda hizmetler sunmaktadır.

Bu açıdan ferdi kaza poliçesi sorgulama gibi işlemlerinde online olarak yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Ferdi kaza poliçesi sorgulama işlemlerini yapmak isteyen kişilerin sorgulama yapabileceği sitelerden bir tanesi de e devlet olmaktadır. E devlet aracılığıyla kolay bir şekilde sorgulama yapabilen kişilerin yararlanması gereken hizmet ekranı şöyledir;

 

https://www.turkiye.gov.tr/sbgm-ferdi-kaza-police-sorgulama Bağlantı üzerinden yapılan sorgulamalar sayesinde sizler de işlemleriniz kolay bir şekilde çözümleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin e devlet üyeliğine ihtiyacı olacaktır.

E devlet üyeliği ile sisteme geçiş yapıldığında bağlantı üzerinden sunular hizmet sayesinde sizler de kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz. E devlet üzerinden sunulan pek çok hizmette kişilerin bilgi alabilmesi adına üyelik girişi yapması gerektiği gibi benzer bir durumda poliçe sorgulama işlemleri yapılmaktadır.

Ferdi kaza sigortası yapan kişilere sigortalının takip edebilmesi amacıyla yararlanabileceği hizmet ekrana güncel bilgileri sunmaktadır. Böylece sigortalı ile ilgili pek çok detaya ulaşabileceğiniz hizmetlerden sizler de ihtiyaç duyduğumuz sürelerde yararlanabilirsiniz. E devlet mobil uygulamasında bulunması sayesinde kişileri internet üzerinden işlem yapılmayacak durumlarda mobil uygulama üzerinden sorgulama ile bilgi alınabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*