FİRMA ŞUBE SORGULAMA


firmaların şube konusunda bilgi almak isteyen kişilerin bu konuda e devlet üzerinden sorgulama yapabilmesi mümkün olmaktadır. Firma ile ilgili bilgi almak isteyen kişilerin özellikle şube sorgulama işlemlerinde e devleti kullanması mümkündür. E devlet aracılığı ile yapılan işlemler ile birlikte şube sorgulama işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firma Şube Nasıl Sorgulanır?

Şube sorgulama işlemlerini yapmak isteyen kişilerin bu konuda altta paylaşılan bağlantıyı kullanması yeterli olacaktır. Bağlantı aracılığı ile e devlete giriş yapan kişilerin hizmet ekranına giriş için e devlet üyeliği ile giriş yapması yeterlidir. Böylece hizmet üzerinden kolay bir şekilde firma sorgulama yapılarak ihtiyaçların karşılanması mümkün olacaktır.

Resimde görülen hizmet ekranı firma şube sorgulama hizmet ekranıdır. Firma şube sorgulama hizmet ekranına erişim sağlamak isteyen kişilerin kullanması gereken bağlantı ise şeklindedir.

Firma şube sorgulama gibi işlemlerde kişilerin yaşadığı en önemli sorun, e devlet üyeliğinin olmamasıdır. Bu bakımdan e devlet üyeliği ile ilgili kişiler sistemde yer alan seçenekleri değerlendirmelidir.

E Devlet Üyelik İşlemleri

e devlet üyelik ile ilgili işlemlerde kişilerin 4 farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler ise şöyledir;

  • E devlet şifresi ile giriş

  • Mobil imza ile giriş

  • Elektronik imza ile giriş

  • Online bankacılık üyelik bilgileri ile giriş

Kişilerin bu üyelik seçeneklerinden uygun olanını seçmesi ve kolay bir şekilde bilgi alması mümkün olmaktadır. Bu bakımdan sizler de herhangi bir sorun yaşamadan konuyla ilgili işlemlerinizi belirtildiği gibi yapabilir ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına e devlet üyeliğinin güvenli bir şifre ile ayarlanması önerilmektedir. Bu bakımdan kişilerin bu detaya dikkat etmesi yeterli olacaktır. Bu sayede kişilerin işlemlerini yapabilmesi mümkün olmaktadır. https://www.turkiye.gov.tr/kugm-firma-sube-sorgulama üzerinden sorgulama yapılabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*