SGK 4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETLERİ İŞVEREN BAŞVURU VE SORGULAMA


SGK 4A on günden az süreli ev hizmetleri işveren başvuru ve sorgulama, evde çalışan kişilerin sigortalarını takip edebilmesi ve konuyla ilgili başvuru işlemlerinde kullanabileceği bir hizmettir. Online olarak yapılan işlemler neticesinde kişilerin bu konuda gerekli tüm işlemleri yapılarak resmi ve mevzuatlara uygun bir şekilde

SGK 4A On Günden Az Süreli Ev Hizmetleri İşveren Başvuru ve Sorgulama İşlemleri

SGK 4A on günden az süreli ev hizmetleri işveren başvuru ve sorgulama konusunda işlem yapmak isteyen kişilerin bu konuda online olarak e devleti kullanması gerekmektedir. E devlet üzerinden sunulan SGK 4A on günden az süreli ev hizmetleri işveren başvuru ve sorgulama hizmeti sayesinde kişiler kolay bir şekilde konuyla ilgili işlemlerini başlatabilmektedir.

 

E devlet üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin unutmaması gereken bir detay üyelik girişinin yapılmasıdır. Üyelik girişi yapıldıktan sonra sistem tarafından bilgiler ekranda görüntülenir. Böylece SGK 4A on günden az süreli ev hizmetleri işveren başvuru ve sorgulama yapılarak bilgi sağlanabilir.

SGK 4A on günden az süreli ev hizmetleri işveren başvuru ve sorgulama için aşağıdaki bağlantı kullanılabilir. Bağlantı ile direk sayfaya erişim sağlanacağı için kişiler bu konuda direk işlemlerini yapmaya başlayabilir. Üstelik işlemler tamamen ücretsizdir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*