SGK 4B EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİLERİ


SGK tarafından çevrimiçi olarak sunulan işlemlerde SGK 4B emekli aylığı kesintileri de bulunmaktadır. Maaş alan kişilerin maaşlarından yapılan kesintiler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, bu konuda SGK 4B emekli aylığı kesintilerini kullanmalıdır. E devlet üzerinden yapılan işlemlerde aşağıda belirtilen adımların takip edebilmesi yeterlidir.

SGK 4B Emekli Aylığı Kesinti Sorgulama

SGK 4B emekli aylığı kesintileri için işlem yapmak isteyenler, e devlet üzerinden işlemlerini tamamlayabilir. E devlet üzerinden sunulan 4B hizmetleri arasında SGK 4B emekli aylığı kesintileri de bulunmaktadır. Bu bakımdan kişilerin e devlet üyelik girişi sonrasında SGK 4B emekli aylığı kesintileri hizmetini seçmesi ile birlikte istenen bilgiler ekranda yer alır

 

Bilgilerin yayınlanmasının ardından incelme yapılması gerekir. İnceleme ile birlikte kişilerin maaşlarından ne kadarlık bir kesinti yapıldığı, ne kadarlık net maaşın alındığı görülebilmektedir. SGK 4B emekli aylığı kesintileri hizmetinin online olarak kullanıma sunulması kişilerin bilgi alması ve özellikle maaş konusunda aklında herhangi bir soru işaretinin kalmasını önlemektedir. Bu açıdan mutlaka sizler de online olarak işlemlerinizi sürdürmeli ve bilgi almalısınız. Bu konuda herhangi bir ücret ödenmeyecek olması da kişilerin online olarak işlem yapmasını kolaylaştırmaktadır. SGK 4B emekli aylığı kesintileri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e devlete yönlenebilirsiniz. Tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabileceğinizi de unutmayın.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*