SGK 4C EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ


BAĞ-KUR ve sigortadan emekli olmuş kişilerin 4C sınıfında yer alıyor olmasıyla beraber, tüm işlemlerin doğal olarak 4C sınıfı içerisinde yapılması gerekmektedir. Kişiler mevcutta olan emekli bilgilerinin tamamına ulaşabilmek ve gelişmelerden haberdar olabilmek için birçok online sorgulamalara ihtiyaç duymaktadır. Kişilerin yapacakları sorgulamaların tamamı E-devlet sistemi içerisinde geçerli olacak olup, ilgili tüm işlemler ise sadece E-devlet şifresi aracılığı ile gerçekleşecektir. Bahsi geçen şifreye sahip olamayan kişilerin hiç bir şekilde işlem yapabilmesi söz konusu olmayacağı gibi ilgili şifre herhangi bir PTT şubelerinden tahsil edilebilmektedir.

4C Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama

Gelişecek olan emekli maaş bilgileri dahil olmak üzere birçok önemli bilgileri yakından takip edebilmek ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtsız kalmamasını sağlamak için derhal 4C emekli aylık bilgisi sorgulama işlemini ilgili https://www.turkiye.gov.tr/4c-emekli-aylik-bilgisi adresi üzerinden sağlayabilmeniz mümkündür. Bağlantıya girmeniz sonucunda karşınıza çıkacak olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” alanına tıklayıp yeni açılacak sayfa içerisinde de sizlerden istenen 11 haneli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimlik bilgisi dahil olmak üzere PTT’den almış olduğunuz E-devlet şifresini giriyor olmanız yeterli olacaktır.

4C emekli aylık bilgisi sorgulama noktasında kişilerin yaşadığı en önemli problem üyeliğin olmamasıdır. Üyelik alınması çok basit olduğundan dolayı kişilerin bu konuda herhangi bir sorun yaşamasına gerek yoktur ve direk üyelik girişi yapılarak konuyla ilgili bilgi alınabilir. Sizler de himzetlerden yararlanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*