BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE DESTEKLERİ


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından firmaların gelişme sağlaması adına Arge çalışmalarına destek amacıyla Arge destekleri sunulmaktadır. Firmaların belirli şartları sağlaması halinde bakanlık tarafından verilen Arge destekleri konusunda detaylı bir şekilde bilgi alabilmesi adına internet üzerinden de gerekli hizmetler kullanıma sunulmuştur.

Bu hizmetlerden yararlanan vatandaşlar Arge destekleri ile ilgili merak ettiği detayları öğrenme şansına sahiptir. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Arge destekleri adıyla sunulan hizmetlere ulaşmak isteyen kişiler e devlet üzerinden kullanıma sunulan ekranlara giriş yapması gerekmektedir. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından e devlet üzerinden sorgulama hizmeti sayesinde vatandaşların Arge destekleri konusunda merak ettiği pek çok detayı öğrenebilmesi mümkün duruma getirilmektedir. Sizler de Arge destekleri ile ilgili bilgi almak adına sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Resimde görülen hizmet ekranı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sunulan Arge destekleri hizmet ekranıdır. Vatandaşların Arge destekleri konusunda bilgi almak adına kullanılması gereken bu hizmet ekranında ulaşmak için ise kullanılması gereken bağlantı ise https://www.turkiye.gov.tr/bstb-ar-ge-destekleri olarak belirlenmiş durumdadır. Bu bakımdan vatandaşların bağlantı üzerinden sayfaya erişim sağlaması yeterli olacak ve kolay bir şekilde hizmet ekranı üzerinden merak edilen tüm detaylar öğrenilecektir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sunulan hizmetlerde tüm bilgiler güncel tutulmaktadır. Bu açıdan kişilerin e devlet üzerinden yapacağı tüm sorgulamalarda güncel veriler üzerinden bilgi alması sağlanmaktadır Üstelik işlemlerin ücretsiz bir şekilde yapılabilir durumda olması da bu konuda kolaylık sağlayan diğer bir kriterdir. Sizler de konu ile ilgili bilgi almak ve işlem yapmak adına sunulan online hizmetleri tercih edebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*