E İMZA / M İMZA İLE DÖKUMAN İNDİRME TUTANAK ÇIKTISI


E devlet üzerinden sunulan hizmetler ile birlikte kişilerin elektronik imza ya da mobil imza kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilmesi de mümkündür. Elektronik imza ya da Mobil imza ile yapılan işlemlerde tüm işlemler resmi olarak kayıtlara işlenmektedir ve bu bakımdan güvenli bir şekilde kişilerin ihtiyaçlarına giderilmesi mümkündür. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan hizmetler ile birlikte kişilerin elektronik imza mobil imza ile döküman indirme tutanak çıktı sağlanabilmesi mümkündür.

E İmza / M İmza İle Dökuman İndirme Tutanak Çıktısı Nasıl Alınır?

İndirilen tüm dökümanlar resmi olarak kayıtlara geçirildiği gibi kişilerin profil bilgileri üzerinden listelenmektedir. Bu bakımdan yapılan İndirme işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişilere elektronik imza mobil imza ile döküman indirme tutarak hizmet sayfası üzerinden bilgi alabilmesi oldukça kolaydır. Yapılan işlemlerde kişilerin tutanak elde edildiği gibi bu çıktı üzerinden yapılan incelemeler ile birlikte ihtiyaçlar kolay bir şekilde karşılanmaktadır.

Kişilerin bu konuda dikkat etmesi gerekenler detay e devlet üyelik bilgilerini bulunmasıdır. E devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapıldıktan sonra belirtilen hizmet ekranı üzerinden SORGULAMA yapılaması mümkün olmaktadır. Bu bakımdan kişilerin mutlaka e devlet üyelik sahibi olması gerekmektedir.

Resimde görülen hizmet ekranı üzerinden yapılan işlemler ile birlikte sizler de kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı elde edebilirsiniz. E devlet üzerinden sunulan hizmetler kişilerin resmi bilgi almasını sağladığı gibi aynı zamanda e devlet üzerinden pek çok belge de temin edilebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında e devlet sisteminin kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren vatandaşların bilgi almasından belge temin etmesine kadar pek çok konuda büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

Herhangi bir sorun yaşanmaması adına kişilerin paylaşılan bağlantıları kullanması yeterli olacaktır. Sizler de e devlet üzerinden ilgili hizmetlerin yararlanarak bilgi almak istiyorsanız paylaşılan bağlantı üzerinden kolay bir şekilde sisteme erişim sağlayabilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/kamu-ihale-e-imza-m-imza-ile-dokuman-indirme-tutanak-ciktisi aracılığı ile sorgulama yapılabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*