FİRMA ACENTE SORGULAMA


Türkiye’de ulaşım alanında hizmet veren firmaların tüm bilgileri kayıt altına alınmakta ve firmalardan hizmet alan vatandaşların da bu bilgileri ulaşabilmesi sağlanmaktadır. Konu ile ilgili hizmetler firma acente sorgulama adı ile e devlet üzerinden kullanıma açılırken kullanıcılar firma acente sorgulama hizmeti üzerinden kolay bir şekilde bilgi alabilmektedir.

Firma acente sorgulama hizmetlerinde kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli detay sistemin üyelik üzerinde çalıştığı ve bu nedenle de e devlet üyelik girişinin yapılması gerektiğidir. E devlet üyelik girişi yapıldıktan sonra firma acente sorgulama işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir. Firma acente sorgulama işlemleri için kişilerin ilk olarak yapması gereken işlem ekranda yer alan formu kullanarak firmaya erişim sağlamaktır. Firma seçiminin yapılmasının ardından sistem tarafından firma ile ilgili sistemde kayıtlı tüm detaylar sayfada yayınlanacaktır ve böylece firma acente sorgulama ile ilgili tüm detaylar kolay bir şekilde görülen görüntülenerek acenteler konusundaki detaylara erişim sağlanacaktır.

E devlet üzerinden sunulan hizmetlerde güvenli ve güncel bir şekilde hizmetler sunulurken vatandaşların herhangi bir şekilde mağdur olması ya da sorun yaşaması söz konusu değildir. Sisteme erişim sağlandıktan sonra üyelik girişinin yapılması yeterli olup üyelik üzerinden kolay bir şekilde vatandaşlar bilgi alma şansına sahip olmaktadır. Konu ile ilgili sizler de belirtilen adımları takip edebilir ve firma acente sorgulama konusundaki işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. E devlet üzerinden kullanıma sunulan firma acente sorgulama hizmet ekranı şöyledir;

 

Firma acente sorgulama için hizmet ekranına erişim sağlamak isteyenlerin paylaşılan bağlantıyı tarayıcıları üzerine yapıştırarak bu adrese gitmesi yeterlidir. Adrese erişim sağlandığında resimde görülen hizmet ekranı açılacak ve kişiler bu hizmet ekranı üzerinden kolay bir şekilde işlem yapabilecektir.  https://www.turkiye.gov.tr/kugm-firma-acente-sorgulama bağlantı üzerinden kişiler sorgulama yapabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*