KIYI EMNİYETİ ACENTE BİLGİ DOĞRULAMA


Kıyı emniyeti tarafından sunulan hizmetler ile birlikte kişilerin bilgi alabilmesi oldukça kolay bir hale getirilmiştir. Özellikle e devlet üzerinden sunulan hizmetler ile birlikte kişilerin ihtiyaçlarına yönelik pek çok farklı uygulama kullanıma sunulmuş durumdadır. Uygulamalardan yararlanarak bilgi alma imkanı bulunan kişiler kolay bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bu bakımdan sizler de kıyı emniyeti üzerinden aldığınız hizmetler için internet üzerinden sorgulama yaparak kurumlara gitmeye gerek kalmadan bilgi sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyulan bilgilere e devlet aracılığıyla ulaşılabilir olmak kısa süre içerisinde bilgilerin alınmasını sağladığı gibi büyük bir kolaylıklar sağlamaktadır. E devlet aracılığıyla sunulan hizmetlerden en önemli detay üyelik bilgilerinin kullanılmasıdır. Üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapmayanların herhangi bir işlem yapabilmesi mümkün olmayacağı gibi bu konuda dikkat edilmeli ve mutlaka üyelik ile işlemler gerçekleştirilmelidir. Üyeliği bulunmayan kişiler dahi internet üzerinden yapacağı işlemler ile birlikte sisteme erişim sağlama imkanı bulabilir.

Kişilerin giriş seçeneklerinden herhangi birini kullanamaması halindeyse PTT üzerinden şifrenin alınması yeterli olacaktır. Giriş sonrasında yararlanabilecek hizmetlerden bir tanesi de kıyı emniyeti acente bilgi doğrulamadır.

Kıyı emniyeti tarafına açılmış acentelerinin bilgilerinin doğruluğunabilmesi adına ilgili hizmet ekranı üzerinden sorgulama yapılması yeterli olacaktır. Yapılan doğrulamaları ile birlikte resmi bilgiler üzerinden gerekli ve ihtiyaç duyulan bilgiler alınacak ve böylece güvenli bir şekilde işlemler tamamlananabilecektir.

Resimde görülen hizmet ekranı kıyı emniyeti acente bilgi doğrulama işlemlerinin yapılması için oluşturulan hizmet ekranıdır ve hizmet ekranına erişim sağlayacak işler sorgulama işlemlerini yapabilme imkanına sahiptir. Belirtilen hizmet ekranına erişimi sağlamak ve kısa yoldan bu sayfa üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler ise paylaşılan bağlantıyı kullanabilir. https://www.turkiye.gov.tr/kegm-donatan-acente-bilgi-dogrulama adresi üzerinden kolay bir şekilde sorgulama alanına erişim sağlayabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*