KURUL KARAR TUTANAKLARI SORGULAMA


Devlet tarafından yapılan ihalelerde belirli mevzuatlar dahilinde işlemler gerçekleştirilmektedir. bu mevzuatlardan kişilerin herhangi bir şekilde yasal olmayan işlem yapabilmesi mümkün olmazken tüm işlemler şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda kişilerin konuyla ilgili öğrenmek istediği pek çok bilgiye internet üzerinden ulaşabilmesi ve böylece bilgi sağlayabilmesi mümkündür.

Kurul Karar Tutanakları Nasıl Sorgulanır?

İnternet üzerinden sunulan hizmetlerde dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesi hizmetlerin e devlet üzerinden kullanıma sunulduğudur. Bu nedenle kişilerin bilgi almak adına mutlaka e devlet üyeliğini kullanması gerekecektir. E devlet üyeliği kullanıldıktan sonra ise herhangi bir sorun yaşanmadan konu ile ilgili bilginin alınabilmesi ve bu bilgiler dahilinde ihtiyaçların giderilmesi mümkün olacaktır.

E devlet üzerinden ihaleler ile ilgili sunulan hizmetlerden bir tanesi kurul karar tutanakları sorgulamadır. Gerçekleştirilen ihaleler sonrasında kurul tarafından alınan kararların öğrenilebilmesi, sorgulanabilmesi ve bu konuda ihtiyaçların giderilebilmesi alınan kurul karar tutanakları sorgulama işlemlerinin yapılması yeterli olacaktır.

E devlet üzerinden sunulan bu hizmet için kişilerin öncelikli olarak e devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması gerekir. E devlet üyelik bilgilerini kullanmak için sisteme erişim sağlamayan kişilerin bu konuda herhangi bir işlem yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda kişilerin kurulu kanal tutanakları sorgulama işlemlerinin yanı sıra konu ile ilgili sunulan diğer hizmetlerden yararlanabilmesi de mümkündür.

Resimde görülen hizmet ekranı kurul karar tutanakları sorgulama için kullanılması gereken hizmet ekranıdır. Bu bakımdan eğer sizler de internet üzerinden sorgulama yaparak kurul karar tutanaklarına ulaşmak istiyorsanız paylaşılan hizmet ekranına giriş yapmanız gerekmektedir ve böylece herhangi bir sorun yaşamadan hizmet ekranı üzerinden bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Sunulan hizmetler ücretsiz olduğundan dolayı herhangi bir sorun yaşamadan işlemi yapabilmeniz mümkündür. Bu konuda kişilerin herhangi bir sorun yaşaması söz konusu olmadığı gibi ücretsiz olarak ve işlemlerin gerçekleştirilebilmesi bu konuda avantaj sağlamaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*