MALİYE BAKANLIĞI E-BORDRO HİZMETİ


Türkiye’de Maliye Bakanlığı tarafından sunulan hizmetlerde vatandaşların gelirini belgeleyebilmesi adına gerekli olan bordro hizmeti de sunulmaktadır. İnternet üzerinden sunulan bu hizmetler e bordro hizmeti olarak adlandırılırken kişiler Maliye Bakanlığı e bordro hizmeti sayesinde kolay bir şekilde bu ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Bordro bir kişinin bir önceki ayda aldığı maaşı ve SGK prim ödemeleri ile ilgili detayları içeren bir belgedir. Çoğu kişi için çok önemli ve gerekli olan bu belge internet üzerinden alınabildiğinden dolayı bu konuda sizler de işlemlerinizi internet aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Maliye Bakanlığı e bordro hizmeti olarak adlandırılan hizmet ekranına giriş yaptığınızda bilgi alabilmeniz için gerekli tüm hizmetler oluşturulduğundan dolayı kolay bir şekilde ihtiyacınız karşılayabilmek mümkün olacaktır.

Maliye Bakanlığı E-Bordro Alma

Maliye Bakanlığı e bordro hizmeti için kişilerin e devlet üyeliğinin olması gerekmektedir. E devlet üyeliği bulunan kişiler BU üyelik bilgileri üzerinden bordro detaylarına erişim sağlayabilir. Bu bakımdan kolay bir şekilde ihtiyaçların karşılanabilmesi mümkün durumdadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına kişilerin kendi üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması yeterli olacaktır. Böylece Herhangi bir sorun yaşamadan konu ile ilgili sizler de işlemleri gerçekleştirebilir ve bordro ile ilgili tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

E bordro üzerinden elde edilecek bilgiler sayesinde kişiler kolay bir şekilde resmi belgeye erişme hakkı elde etmektedir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşanmaması adına kişilerin üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması yeterli olacaktır ve bu sayede ihtiyaçların giderilmesi mümkün olacaktır.

Resimde görülen hizmet ekranında kişilerin bilgi alabilmesi adına e devlet üyelik girişi yapması gerektiği belirtilir. https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama üzerinden sisteme giriş yapan kişiler de aynı hizmet ekranını görecektir. Üyelik girişi ile hizmetten yararlanmak mümkündür.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*