SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI UYGULAMASI


SHS olarak bilinen Sağlık Hizmet Sunucuları platformu içerisinde Türkiye genelinde yer alan tüm özel ve kamu olan hastanelerin ilgili sunucu içerisinde yer almasıyla birlikte kişilerin aradıklarını daha kolay bulabilmesine yönelik olan ve tam detaylarıyla hizmet veren Sağlık Hizmet Sunucuları kişiler için oldukça başarılı sonuçlar çıkarabilmektedir. Doktor Arama, Hastane Arama, İlave Ücret Hesaplama, Tıbbi İşlem Arama gibi bir çok önemli platformu kişilerin önünde tutan SHS uygulamasının esas amacı kişilerin ilgili uygulama doğrultusunda İl / İlçe seçerek seçilen alanda yer alan tüm anlaşmalı hastaneleri tek, tek görebilmek ve bu bakımdan istenen dal içerisinde doktor seçimi yaparak doluluk oranını tespit etmekten ibarettir.

SHS sistemiyle Türkiye’nin 81 ilinde yer alan tüm hastanelere ve hastanede yer alan doktorlara ulaşabilmek bu sistem sayesinde oldukça kolay hale gelmiştir. Bu nedenle eğer ki sizde SHS işlemiyle özel hastane ve doktor aramak istiyorsanız https://gss.sgk.gov.tr/OzelSHSBilgi/ olan bağlantıya giriş yapmanız yeterli olacaktır. Tüm dökümler ve bilgiler ilgili bağlantıda yer almaktadır.

 

Belirtilen imkânlardan yararlanmak adına kişiler sağlık hizmetleri sunucuları uygulamasını kullanabilmektedir. İlgili uygulama sayesinde pek çok detaya erişim sağlanabildiğinden dolayı bu noktada yapılacak işlemler çok kolay bir şekilde çözümlenebilir. Sağlık hizmetleri sunucuları uygulaması için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilir ve hemen bilgi alabilirsiniz. Üstelik yapılan tüm işlemler ücretsizdir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*