SGK 4B ÖDEME DÖKÜMÜ


Emekli sandığı içerisinde sigortalı olan veya sigortalı olan kişilerin ihmal etmemesi gereken konular arasında yer alan Bağkur gün dökümü işlemlerinden yararlanmak isteyen kişilerin prim gün sayısı dahil olmak üzere bir çok alana göz atması gerekmektedir. Alınan bilgi doğrultusunda kişiler daha bilinçli olacaktır. Bu tip hizmetlerin E devlet sistemi üzerinde sağlanabilmesi son derece mümkündür. Ki bunun dışında emekli sandığı gün dökümü hakkında sorgulama yapabileceğiniz herhangi bir alternatif bulunmamaktadır. Kişilerin ilgili dökümü alabilmeleri için E devlet şifresine sahip olması gerekmektedir. İlgili şifreye sahip olmayan kişiler direk PTT şubelerinden kendilerine

Bağkur Gün Dökümü

E devlet şifresine sahip olan kişilerin direk https://www.turkiye.gov.tr/4b-odeme-bilgisi olan bağlantıya giriş yapmaları ve açılacak olan sayfa içerisinde ki ” Kimliğimi Şimdi Doğrula ” alanına tıklaması gerekmektedir. Tıklama işlemi sonrasında yeni sayfaya geçiş yapması durumunda E devlet sistemi sizlerden 11 haneli T.C kimlik numarası ve E devlet şifresi talep edecektir. Bu bakımdan bilgileri doğru girmeniz sonucunda ilgili sisteme bağlanmış olup, emekli sandığı gün dökümü bilgilerine rahatlıkla erişebilirsiniz.

 

Üyelik işlemlerin yapan kişiler, üyelik işlemleri sonrasında kolay bir şekilde SGK 4B ödeme dökümü alabilmektedir. SGK 4B ödeme dökümü işlemlerinin her ay içerisinde düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Böylece kişielr düzenli olarak ödeme yapabileceği gibi sigortanın güncel durumunu görebilmesi mümkün olmaktadır.

SGK 4B ödeme dökümü almak isteyen kişiler bu konuda ilk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklaması gerekir. Bağlantıya tıkladıktan sonra ise belirtilen adımları takip edilerek, işlemler tamamlanabilmektedir. Bu konuda sizler de online olarak işlem yapabilir ve belirtildiği gibi bilgi alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*