SGK E HASTANE


Kişilerin hastane işlemlerinden yararlanabilmesi açısından geliştirilmiş olan çevrimiçi randevu sistemi tamamen e hastane kapsamı içerisinde yer almaktadır. Kişiler bulundukları yerden gece, gündüz fark etmeden 7/24 olarak sürekli Alo 182 randevu hattını kullanarak gitmek istediği hastaneye çok rahat bir biçimde gidecektir.

Kişilerin SGK E-Hastane uygulaması içerisinde gidecekleri bölüm üzerinde rahat bir biçimde doktor seçme haklarına sahip olması, kişilerin özgürce istediklerine tedavi olması anlamına gelmektedir. Bu sebeple kişiler herhangi bir sıra beklemeksizin istedikleri hastane üzerinden hastanın adı, soyadı ve T.C kimlik bilgileri verilmesi suretiyle sağlık destek ekibi sizin adınıza randevu oluşturmuş olacaktır. Sıra bekleme derdi olmadan randevuyu almış olduğunuz saat ve tarihler içerisinde belirlemiş olduğunuz hastaneye giderek, seçmiş olduğunuz doktordan muayene olabilirsiniz. Olağanüstü sonuçlarla en hızlı şekilde kişilerin rahatsızlığının teşhis edilmesi oldukça iyi bir uygulama olmakla beraber kişilerin her zaman tercihleri arasında yer almaktadır.

Kişiler randevu sistemiyle almış oldukları tedavi süreçlerinden sonra tekrar tedavi görmeleri gerektiği sürece bu konuda alo 182 destek hattını kullanarak E-Hastane özelliklerinden yararlanmış olacaklardır.

 

Sunulan online hizmetler sayesinde kişiler randevu almak için kolay bir şekilde yardım alabilir. Alınacak randevu sonrasında kişilerin randevu tarihine göre hastaneye gitmesi yeterli olmaktadır. Pek çok konuda ücretsiz bir şekilde hizmet sunan SGK, randevu konusunda da kişilerin ihtiyacını gidermekte ve sağlık konusunda ihtiyaçları gidermektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*