SSK RANDEVU ALMA ALO 182


Kişilerin herhangi bir sıra beklemeden, muayene olmak istedikleri doktorları belirleyebilmeleri doğrultusunda alo 182 destek hattı ile bulundukları bölgede yer alan veya istedikleri herhangi bir bölgede yer alan hastanelerden istedikleri bölüm içerisinden, istedikleri gün ve saat belirlemelerinden yola çıkarak randevu alabilmektedir. Kişilerin belirleyeceği saatlerde ilgili hastanede olmaları sonucunda herhangi bir bekleme derdi olmayacaktır. Bu sebeple Sağlık Bakanlığına ait olan alo 182 destek hattını arayan kişilerin nereden aradıklarını bildirmeleri, hangi hastaneye gitmek istediklerini bildirmeleri ve hangi bölümde muayene olmak istediklerini isim, soy isim ve T.C ile bilgilendirme yapmaları sonucunda kişi hastaneden randevu almış olacaktır.

Muazzam olan uygulamaları milyonlarca kişi kullanarak herhangi bir sıra bekleme kargaşası içerisinde yer almadan doğrudan saatinde hastaneye giderek muayene işlemlerini tek seferde olarak, tedavinin devam etmesi sonucunda tekrar randevu alarak sağlıklı yaşam mücadelesini vermiş ve hastane üzerinde maksimum düzeyde tedavi almış olacaktır. Alo 182 en hızlı hastane randevu alma işlemi olmayı başarmış ve tüm randevular bunun üzerinden gitmektedir.

Kişilerin unutmaması gereken en önemli detay randevu sistemi ile sadece devlet hastaneleri için randevu alınabileceğidir. Özel hastaneler için özel olarak oluşturulan randevu sistemleri tercih edilmelidir. Kişilerin online olarak yapacağı işlemler de herhangi bir ücret alınmadığı gibi üyelik almakta ücretsizdir. Bu açıdan randevu almak için üyeliği olmayan kişilerin üyelik açarak kolay bir şekilde randevu almak bölümüne geçiş yapması mümkündür. İnternet üzerinden sorun yaşayan kişilerin tek çözümü Alo 182 üzerinden yardım almaktır. Bu sayede sorun yaşanmadan kişilerin randevu alabilmesi mümkün olacaktır. Sizler de belirtilen adımları takip edebilir ve çok kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*