TÜVTURK MUAYENE RANDEVU KAYIT


Araçların muayene süresi gelen vatandaşlar TÜVTÜRK muayene randevu kayıt sistemini kullanarak randevu alabilmektedir. Randevu almadan herhangi bir şekilde istasyonlara gitmek ya da muayene yaptırmak mümkün değildir Bu nedenle kişilerin mutlaka öncelikli olarak TÜVTÜRK üzerinden işlem yapması gerekecektir. TÜVTÜRK aracılığıyla yapılan işlemlerde kişilerin araçların muayene ile ilgili işlemleri eksiksiz bir şekilde yapılacak ve araçta herhangi bir kusurun bulunmaması halinde araç muayene edilecektir.

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx bağlantısı üzerinden erişim sağlayabileceğiniz randevu kayıt ekranında kişilerin hangi istasyona gideceğini, tarih ve saat seçimini yapması gerekmektedir. Online olarak yapılan bu işlemler sayesinde kişilerin ihtiyacına göre randevu alabilmesi mümkündür. Bu açıdan Sizler de kolay bir şekilde internet üzerinden aracını için randevu alabilirsiniz.

Internet üzerinden alınan randevular da kişilerin araç ruhsat bilgisi gibi detaylı bilgilerini sisteme girilmesi gerekmektedir. Bu açıdan randevu almadan önce araç ruhsatında kişilerin yanında bulundurulması kolaylık sağlayacaktır. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir ücret ödenmediği gibi kişiler istediği zaman kolay bir şekilde randevu alma imkanına sahiptir.

Kişilerin özellikleri randevu alması İstasyonları gidildiğinde beklenmesini önlemektedir. kişiler randevu saatinde randevu alınan istasyonuna giden arkadaşlarını hemen muayene yaptırma imkanına sahiptir Bu bakımdan TÜVTÜRK randevu sistemine geçiş yapması çok daha kolay olacaktır internet üzerinden randevu alan kişilere kullanması gereken hizmeti ekranı şöyledir;

 

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin çok kolay bir şekilde randevu alabilmek mümkün olmaktadır. Randevu aldıktan sonra ise kişilerin tek yapması gereken işlem randevu saatinde istasyonları gitmektir. istasyonları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise resmi internet sitesi üzerinden bu konuda bilgi sağlayabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*