ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA


Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetler de özellikle üreticiler desteklenmektedir. Üreticilerin desteklenmesi ve bu alanda teşvik edilmesi sayesinde üretim sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üretici destekleme programı hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler bu konuda e devlet sistemini tercih edebilir.

E devlet sisteminde yer alan üretici destekleme sorgulama sayesinde kişilerin herhangi bir destek alıp almadığı görüntülenebilmektedir. Bu açıdan çok kolay bir şekilde işlemler yapılabilmektedir. Üretici destekleme sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi adına vatandaşların online olarak ya da cep telefonlarında bulunan mobil uygulamayı kullanması gerekmektedir. İki farklı yol ile öğrenilecek olan bu bilgiler için kişileri Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü menüsü altında yer alan hizmetlerden yararlanması gerekmektedir ve yer alan hizmetler sayesinde kişiler sadece hizmet sorgulama ya da destekli sorgulama için değil tüm detayları görüntüleme fırsatına sahip olmaktadır.

E devlet üzerinden sunulan hizmetlerde kişilerin e devlet üyelik bilgilerini kullanarak sisteme üyelik girişini yapması zorunludur. Üyelik girişi yapmayan kişinin herhangi bir bilgi alması söz konusu değildir. Bu nedenle öncelikli olarak kişiler mutlaka üyelik konusunda gerekli olan tüm işlemleri yapması gerekmektedir. Üyelik işlemleri yapıldıktan sonra ise tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün olacaktır. Üretici destekleme sorgulama üzerinden kolay bir şekilde hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz. Hizmetlere erişim sağladıktan sonra kişilerin istediği gibi bilgi alabilmesi mümkün olacaktır.

 

Resimde görüldüğü gibi üyelik girişi yapılmadığı durumlar da hata mesajı yayınlanacaktır ve kişilerin giriş yapması istenecektir. Giriş sonrasında özel bir form açılarak kişilerin destekleme konusunda güncel bilgi alabilmesi sağlanmaktadır. https://www.turkiye.gov.tr/caykur-uretici-destekleme üzerinden sizler de sorgulama işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bağlantı üzerinden giriş yaptığınızda resimde görüldüğü gibi bir ekran açılır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*